KE STAŽENÍ

JAK NA NÁSOBILKU HRAVĚ

Malá násobilku můžeme procvičovat třeba touhle obrázkovou formou - do každého kroužku vykreslíme násobky jednoho čísla. Můžeme si je nejprve sepsat vedle na papír - 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20. Spojujeme vždy jen čísla, která udávají počet jednotek. Malá násobilka nám tak vykreslí krásné obrazce.

Ke stažení zde: Pracovní list s hravou násobilkou

20220524_111425

 

 

LETNÍ VÝZVA - PŘÍRODA JE NEJLEPŠÍ HŘIŠTĚ

Pojďte si s dětmi hrát ven a naučte je, že příroda je to nejlepší hřiště na světě. V souboru najdete 7 pracovních listů s tématy na hraní venku. Vyluštěte je spolu s dětmi a pak už nechte svou fantazii pracovat naplno! A užijte si to!

Ke stažení zde:   Pracovní listy s tajnou abecedou_komplet

IMG_8328-4

 

 

 

Zdarma pro vás ke stažení. Klikněte pravým tlačítkem myši na zvolený obrázek. Dejte zobrazit a můžete rovnou tisknout, nebo si ho uložit na později. Pracovní listy jsou určeny jen pro vaši osobní potřebu. Budeme rádi za sdílení nebo ukázky toho, jak s dětmi pracujete. :)

CO TAM NEPATŘÍ

HRY SE SLOVY

 PRVNÍ MATEMATIKA

DEN MATEK

Vyplňte si s dětmi dopis maminkám, který je potěší a třeba se nad ním za pár let zasmějí. Na konci uveďte také věk dítěte.

Dopis ke stažení najdete zde: 

Den matek

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení